Tradicinis kalėdinis gerumo seansas „Forum Cinemas Vingis“ kino teatre

Tęsdami gražią kalėdinę tradiciją, mūsų mokyklos moksleiviai kartu su mokytoja Jūrate Ratautiene jau šeštus metus iš eilės lankosi „Forum Cinemas“ kino centruose, kur vyksta nemokami kalėdiniai seansai vaikams. Šiais metais 5a klasės moksleiviai kartu su klasės auklėtoja Renata Slavinskiene vyko į „Forum Cinemas Vingis“ kino teatrą, kur žiūrėjo animacinį filmą „Dvi uodegos“. Filmuko istorija sukasi aplink neįtikėtinas dviejų draugų – katino Makso ir bebro Bobo – nuotykius. Bobas stengiasi rasti harmoniją ir ramiai sau gyventi, o padauža ir vis vietos po saule negalintis surasti Maksas trokšta išgarsėti visame pasaulyje. Ir vieną dieną jam pasitaiko puiki galimybė – jis, kartu su savo bičiuliu Bobu, privalo sustabdyti piktavalius ateivius, atkeliavusius į Žemės planetą dėl retų gyvūnų medžioklės.

Po kino seanso vaikų laukė dar viena pramoga – McDonald‘s.

Nuoširdžiai dėkojame lietuvių kalbos mokytojai Jūratei Ratautienei už suteiktą galimybę sudalyvauti gerumo seansuose „Forum Cinemas Vingis“ kino teatre.