Vasaros stovykla ,,Sveikuolių vasara”

Mūsų gimnazijoje nuo birželio 4 iki 15 d. vyko dieninė vasaros stovykla. Stovykloje dalyvavo 1-4 klasių mokiniai. Šiemet stovyklos programa buvo nukreipta į sveiką gyvenseną ir sportinę veiklą, ugdomos vaikų asmenybės sportinių užsiėmimų ir žygių metu. Vaikai pamatė gražias vietoves, dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose, susipažino su sveikos gyvensenos principais, daug sportavo, laiką praleido gryname ore. Rungtyniavo kvadrato, badmintono varžybose; patyrė daug malonių įspūdžių žaisdami su skautais. Stovyklos dalyviai aplankė Kairėnų Botanikos sodą, Belmonto  parką, 4  Policijos  Komisariatą, 4 Komandos Priešgaisrines gelbėtojų tarnybą, Valdovų Rūmus, Geležinkelio muziejų, į kurį keliavo traukinių. Didelį įspūdį padarė išvyka į kiną. Džiugu buvo žiūrėti į laimingus pailsėjusių vaikų veidelius bei kartu su jais džiaugtis maloniais įspūdžiais.